Varuosad

×

Hooldusteenuse taotlemine

Säästa oma aega ja saada masina hoolduse- või remondisoov elektroonselt Konekesko Eesti AS-le. Taotlus jõuab kiireimal viisil õige inimeseni.

Masina informatsioon

Kliendiinfo

Privaatsus ja kasutustingimused

Andmekaitse teated

Sulge
×

K-RENT

Privaatsus ja kasutustingimused

Andmekaitse teated

Sulge
×

Forms.Newsletter

Forms.NewsletterFieldForAdditionalInformation

Privaatsus ja kasutustingimused

Andmekaitse teated

Sulge

Varuosade kontakt väljaspool tööaega

Töövälisel ajal ja nädalavahetustel on võimalik kasutada valvetöötaja teenuseid telefonil 60 59 111.

VARUOSADE MÜÜK JÜRI KESKUS

Põrguvälja tee 3a, Pildiküla, Rae vald, 75308 Harjumaa

Telefon:

605 9111 - põllumajandusmasinate varuosad

6059 166 - ehitus- ja kinnisvarahooldusmasinate varuosad

E-post: varuosad@kesko.ee

 

Valmer Stalkov - Põllumajandusmasinate varuosad

Telefon: 605 9126

Mobiil: 50 58779

E-post: valmer.stalkov@kesko.ee

 

Vallo Kriisa - Põllumajandusmasinate varuosad

Telefon: 605 9107

Mobiil: 50 94883

E-post: vallo.kriisa@kesko.ee

 

Erkki Kukk - ehitusmasinate ja Ponsse metsamasinate varuosad

Telefon: 605 9166

Mobiil: 533 07358

E-post: erkki.kukk@kesko.ee

VARUOSADE MÜÜK MÄEKÜLA KESKUS

Mäeküla, Paide linn 72604 Järvamaa

 

Tarmo Pimpernel - Põllumajandusmasinate varuosad

Telefon: 38 49521

Mobiil: 532 67019

E-post: tarmo.pimpernel@kesko.ee

 

Ants Liblik - Põllumajandusmasinate varuosad

Telefon: 38 49514

Mobiil: 522 1831

E-post: ants.liblik@kesko.ee

VARUOSADE MÜÜK TARTU KESKUS

Räni alevik, Kambja vald, 61708 Tartumaa

 

Rivo Kokk - Põllumajandusmasinate varuosad,
Ponsse metsamasinate varuosad

Telefon: 744 7600

Mobiil: 566 62241

E-post: rivo.kokk@kesko.ee

 

Mati Simm - Põllumajandusmasinate,  ehitusmasinate ja Ponsse metsamasinate varuosad

Telefon: 744 7608

Mobiil: 508 0658

E-post: mati.simm@kesko.ee

 

Hanno Tooming- Põllumajandusmasinate,  ehitusmasinate ja Ponsse metsamasinate varuosad

Telefon: 588 47598

E-post: hanno.tooming@kesko.ee

MEESKOND

Konekesko Eesti varuosade töörühma esmaseks ülesandeks on kindlustada kõigi meie ettevõtte poolt pakutavate masinate varustamine vajalike originaalvaruosadega.

Varuosade meeskond on esindatud kõigis kolmes hoolduskeskuses – Harjumaal Jüris, Mäekülas ja Tartus. Klientide nõustamise ja vajalike toodete hankimisega tootjatelt tegeleb 9 inimest.
Varuosade kättesaadavus ja lühikesed tarnetähtajad on eesmärgid, mille täitmisele keskendutakse esmajärjekorras.

Meie kaubavalikus on originaalvaruosad mitte ainult uutele, paari aasta vanustele masinatele, vaid ka oluliselt eakamatele töövahenditele.

Regulaarselt on varuosade kesklaos Lätis saadaval üle 15 000 nimetuse tooteid ning ladudes Eestis on saadaval enam kui 6000 erinevat toodet. Tarneajad meie poolt esindatavate masinate varuosadele tehaste keskladudest on 24 - 48 tundi kiirtellimuste puhul ja kuni 10 päeva tavatellimuste puhul.

Varuosad on saadavad mitte ainult uutele vaid enamusele esindatavatest masinatest, lisaks suur valik (üle 1000 nimetuse) erinevaid tarvikuid ja asendusvaruosasid.

Meie varuosade meeskond on Teie teenistuses tööpäevadel 9:00 - 17:00. Samuti on võimalik kasutada töövälisel ajal valvetöötaja teenuseid telefonil 60 59 111. Kauba väljastamisel töövälisel ajal lisandub väljakutsetasu.